+420 608 974 087
Služby


Zajistíme

U malování bytů a jiných prostor, které jsou již v provozu, provedeme stěhování vybavení, zakrytí všech předmětů folií a páskou, zpětné nastěhování, provedení a zajištění úklidu dle požadavků a přání zákazníka. Rovněž zajistíme i čištění koberců. Zadavatel ocení minimální komplikace a komplexní servis při malování bytových prostor.
Malujeme


Malování bytů, malování pokojů, malování nebytových prostor, malování schodišť, malování kanceláří, malování škol, malování průmyslových provozů, malování občanských vybaveností, malování restaurací, malování hotelů atp.Nabízíme
1.

Povrchové úpravy stěn

Provádím aplikaci stěrkové omítky, vápenocementového štuku a Benátského štuku.


3.

Fasády

Provádíme nástřiky brizolitových a štukovaných omítek.

4.

Nátěry

Nátěry tesařských konstrukcí, ocelových konstrukcí, stolařských výrobků, topných těles, střešních krytin, nátěry oken a dalších ploch na které lze aplikovat nátěrové hmoty.

5.

Tapetování

Nabízíme přes 3000 designových motivů. Realizujeme profesionální otapetování zkušenými tapetáři.Využitím našich služeb se vyhnete stresovým situacím při malování bytů, za zajištění velmi příznivých cen a profesionálního přístupu našich kvalifikovaných odborníků. Tímto Vám umožníme plně se věnovat své profesi, nebo jiné činnosti.
Naše technika, barvy, materiály

Pro aplikaci malířských a nátěrových hmot používáme výhradně nářadí značky STORCH. Vlastníme taktéž vysokotlaké, bezvzduchové zařízení AIRLESS. To je nezbytné pro čisté, rychlé a kvalitní provedení díla. Například vymalování bytu 3+kk zabere zhruba 8 hodin (v barevných odstínech a ve dvou osobách). Tímto jedním zařízením jsme schopni denně pokrýt malířskou hmotou plochu 800 až 1000 m². Nutno připomenout nízkou spotřebu použitého materiálu. Barevné provedení malby řešíme pomocí vzorníku DULUX a NCS(cca 10 000 odstínů).

Pracujeme se všemi tuzemskými i zahraničními materiály, dle přání zákazníka: Primalex, Sefra, Het, EINZA, Paulín, JUB, Balakom, Herbol, Eternal, Tikurila, Düfa, DULUXa mnoha dalších dostupných na českém trhu.

  Zobrazit vzorník
Vzorník barev